Benedict Cumberbatch je Doctor Strange!

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Ano, Doctorem Strangem už byl i Joaquin Phoenix, ale ten od projektu nakonec odstoupil. A produkci se podařil ještě kvalitnější castingový zářez. Benedict Cumberbatch v posledních letech hodně táhne, tím pádem je jeho zařazení do světa Marvelu vítaným tahem.

pwvi3xnfq1nvxqyqusly

Doctor Strange je špičkový chirurg, který po autonehodě přijde o své lékařské schopnosti. Kvůli tomu odejde do kláštera, kde se naučí magii. Tím se stane jednou z nejmocnějších osob v Marvel Universe, což slibuje hodně solidní filmovou podívanou. Jeho stvořiteli jsou Stan Lee a Steve Ditko, kteří Doctora Strange poprvé představili v komiksu Strange Tales #110. Tato postava patří mezi Iluminati, spolu s ním do této skupiny nejvlivnějších postav patří například Charles Xavier nebo Reed Richards. Benedict Cumberbatch se tak může těšit na hodně očekávanou a ikonickou roli.

Ačkoliv film ještě nemá stanovené datum premiéry, podle ostatních projektů a časového plánu Marvelu to vypadá na rok 2016. Režie by se měl ujmout Scott Derrickson, jehož posledním počinem bylo nedávné Chraň nás od zlého.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také