Avengers: Age of Ultron v klipu „Hra na největšího siláka“

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po včerejším představení třetí marvelovské fáze, ze které se nejeden fanoušek ještě dává do kupy, nám Marvel přiděluje další radost. Na televizních obrazovkách, následně na internetu, se zabydlel nový klip z Avengers: Age of Ultron následovaný již dobře známým teaserem z minulého týdne.

avengers-age-of-ultron-poster1

Marvel Studios uvádí snímek „Avengers: Age of Ultron,” který je výpravným pokračováním největšího super-hrdinského filmu všech dob. Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skoční nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Avengers: Age of Ultron dorazí do kin 30. 4. 2015, v hlavních rolích se představí Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, James Spader, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany a další. Svou druhou marvelovku režíruje Joss Whedon.

httpv://youtu.be/RfaZya5Mkl8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také