X-Men: Apocalypse zakončí trilogii

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

První třída, Budoucí minulost a Apocalypse. Trilogie, která určitě nebude mít chybu. První dva filmy už jsou za námi a musíme říci, že dopadly na výbornou. Simon Kinberg odhalil, že ve třetím dílu, v Apocalypse, se dočkáme nových postav, které nám jsou poměrně známé.

Je vůbec někdo, kdo by se na nové X-Meny netěšil?
X-Men: Budoucí minulost

Simon Kinberg si nedávno dal trošku oraz od práce na scénáři k X-Men: Apocalypse a natočil video Q&A (otázky a odpovědi) pro Yahoo! Movies UK. Už nějaký čas víme, že příběh se bude odehrávat v roce 1980 a budou v něm mladí mutanti, které jsme mohli vidět v předchozím dvou dílech. Kinberg odhalil, že se jedná o závěr trilogie, kde budou vystupovat právě tyto charaktery.

„Hlavním záměrem Apocalypse je dokončit trilogii, kterou jsme začli s První třídou – dokončit příběhy mladé Raven, mladého Hanka, mladého Charlese a Erika. Budou tu také nové postavy, které jsme neviděli… nikdy… bude to ale dokončení toho, co jsme začali právě v První třídě.“

Pokud Apocalypse ukončí trilogii, můžeme se ptát, co bude s filmovou franšízou poté? Vrátí se Simon Kinberg a Bryan Singer zpět k originálním X-menovských postavám, nebo začnou celou sérii od začátku?

Ještě se vrátil k nejnovějšímu dílu, k Budoucí minulosti, která vlastně změnila skoro vše.

„Změnili jsme kompletně časovou osu X-Menů, takže X-Men 1,2 a 3, dokonce i Wolverinea. Jean Grey tedy neumřela v Posledním vzdoru, taktéž Scott. Mnoho dalších věcí bylo změněno.“

V další otázce Kinberg odhalil, že tedy budou muset přeobsadit postavy jako Jean Grey, Cyclop nebo Storm, protože Apocalypse se bude odehrávat v roce 1980 a tudíž budou postavy o mnoho mladší, než si je pamatujeme z prvních třech dílů. Kinberg také naznačil, že bychom se mohli dočkat třeba Scarlet Witch, Cablea a Psylockea.

Toho vše se dočkáme až 27. května 2016, kdy film v režii Bryana Singera vstupuje do kin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také