V roce 2016 se dočkáme Deadpoola!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Konečně se všechny dohady a tužby fanoušků staly skutečností! Oblíbený komiksový hrdina Deadpool se dostane na plátna kin už v roce 2016!

Pár hodin poté, co se Ryan Reynolds rozhovořil o videu, které uniklo na internet, a na kterém byly testovací záběry z Deadpoola, studio 20th Century Fox oznámilo, že u filmu nastal velký posun směrem dopředu. Film rovnou dostal i datum premiéry, které je 12. února 2016, což je tři měsíce před X-Men: Apocalypse.

Postavu Deadpoola by si měl znovu střihnout Ryan Reynold, který ho hrál již v X-Men Origins: Wolverine. Režie se ujal Tim Miller a scénář napíší Rhett Reese a Paul Wernick, scénáristé velice kvalitního Zombielandu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LoXGsv9nsNs

Deadpool patří mezi komiksovými fanoušky k velikým oblíbencům. Deadpool, vlastním jménem Wade Wilson, je nazýván tzv. „držkatým žoldákem“ (v originále „Merc with a Mouth„) a to hlavně z důvodu jeho chování. Wade měl velice těžké dětství, po matce zdědil rakovinu, otec byl alkoholik, mlátil ho a tak se Wade dal k USASF (United States Army Special Forces), kde ho ale vyhodili. Krátce po vyhazovu z USASF se stal žoldákem. Byl přizván k projektu Weapon X, ve kterém mu do DNA přidali léčivý faktor, který byl vyňat z Wolverina. Vznikl ale léčivý faktor, který byl mnohonásobně silnější než ten od dárce. Díky rychlosti hojení se mu buňky přestaly přirozeně rozpadat, což způsobilo deformaci pokožky a také následné zešílení.

Jeho silnou stránkou je velice rychlý léčivý faktor, jenž je natolik rychlý a důsledný, že přežije i s useklou hlavou, pokud se mu následně vrátí na původní místo. Tím pádem pro něj nejsou smrtelná střelná zranění, které by normálního smrtelníka zabila. Mezi jeho další silné stránky patří dokonalé zacházení se zbraněmi všeho druhu a kalibru. Je taktéž velice hbitý a znalý v bojových uměních.Také se dokáže teleportovat na krátké vzdálenosti. Inu, Deadpool prostě patří k nejnebezpečnějším v celé galaxii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také