Trailer #2: The Interview (2014) – Franco a Rogen bez cenzury

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

The Interview má už nyní pořádnou dávku pozornosti. Tvůrčí duo Seth Rogen – Evan Goldberg si tentokrát připravilo hodně nekorektní námět, jenž je médii rozebírán již dlouho před uvedením do kin. A nyní si pro nás připravili další upoutávku na svou komedii.

The_Interview_3
James Franco, Lizzy Caplan a Seth Rogen

Dave Skylark (James Franco) a producent jeho show Aaron Rapoport (Seth Rogen) mají velmi úspěšnou televizní kariéru. Pravda, oba jsou ještě k tomu navíc trochu mimo. Na ukázku práce těchto dvou hvězd se můžete podívat na interview, které v rámci propagace filmu dělal James Franco pro MTV. Talkshow, v níž se objeví Nicki Minaj, Jason Derulo a Iggy Azaela můžete zhlédnout níže.

httpv://youtu.be/i85Ein6H0jY

Nový red band trailer neodhaluje téměř nic nového z již známého děje, ale ukazuje nové gagy a také rozdělení rolí v hlavní dvojici. Seth Rogen bude tentokrát ten rozumnější, zatímco Franco si vystřihne prvotřídního idiota. K tomu se připojí Lizzy Caplan jako agentka CIA.

Zda se povede zabít severokorejského diktátora uvidí diváci v USA již 10. října, ovšem české premiéry se zatím dočkáme jen s velkou porcí štěstí.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2Ts-rYBfZg8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také