Star Wars Epizoda VII: Záběry Millenum Falcon – Abrams vrací úder Snyderovi

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Nedávno si Zack Snyder při natáčení Batman v. Superman: Dawn of Justice vtipně vystřelil ze svých kolegů stojících za vytvářením pravděpodobně nejočekávanějšího snímku této dekády. Ti na odplatu moc dlouho nečekali a Snyderovi poslali podobně zábavný vzkaz.

Bylo totiž zveřejněno video z natáčecích prostor pro sedmý díl Star Wars, na němž můžeme vidět záběry velice populární pašerácké vesmírné lodi. Ano, tušíte správně, jde o Millenium Falcon.

Na zhruba čtyřicetivteřinovém videu se podíváme záběry vnějšího trupu vesmírného dopravního prostředku majícího často problémy s náskokem hyperpohonu. V kombinaci s Williamsovou hudbou ze čtvrtého dílu této vesmírné ságy jde určitě o silné navození nostalgické nálady. To se však změní v polovině videa, Williamsovu skladbu střídá Molosus z Nolanovy batmaní trilogie, kterou složil Hans Zimmer. Za tohoto hudebního doprovodu se záběr přibližuje na spodní stranu vnějšího trupu Falconu, kde vidíme přilepený zmenšený model Batmobilu (dokonale zamaskován v barvách celé lodi), v kterém se projížděl Christian Bale.

httpv://youtu.be/3C7lUfVIOa4

Teď je na řadě opět Zack Snyder, nechme se překvapit. Je skvělé vidět, že oba režiséři nepostrádají smysl pro humor ani v případě nejdůležitějších projektů svých dosavadních kariér. Tyto vtípky dokazují, že si všichni zúčastnění užijí natáčení dost zábavy, což je samozřejmě více než dobře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také