Natáčení Bonda 24 začne letos v prosinci

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Nová Bondovka už se blíží. Prozatím tedy začátek jejího natáčení, ale i tak je pro fanoušky dobrá zpráva, že práce na dalším filmu nestagnují. Podle nejnovějších informací bylo stanoveno datum první klapky na 6. prosince 2014.

Momentálně probíhají castingy na roli Bond girl a záporné postavy. S tím je spojeno velké množství spekulací. Podle všeho má být hlavním protivníkem agenta 007 muž jménem Hinx, jež se bude podobat klasickým postavám jako byl například Jaws. Bond girl bude Britka, ovšem probíhají i zkoušky na vedlejší ženskou roli, té se ujme některá ze skandinávských hereček.

Natáčet se bude v Rakousku, Itálii a Maroku. K tomu také jako už samozřejmost patří studia Pinewood ve Velké Británii. Zde probíhalo již natáčení předešlých dílů. Režie se podruhé v řadě ujme Sam Mendes. O originální scénář Johna Logana se momentálně starají Neal Purvis a Robert Wade, kteří se podíleli i na Skyfall. Herecké obsazení se kromě zmíněných rolí nemění – Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris nebo Ben Winshaw.

Premiéra Bonda 24 je naplánována na 6. listopadu 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také