Interstellar: Čtveřice nových plakátů a interaktivní vesmírná hra

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jestli bychom měli vybrat nejostřeji sledovaný film posledního čtvrtletí tohoto roku, určitě bychom zvolili dobrodružnou sci-fi Interstellar z dílny Christophera Nolana. Právě tento snímek nyní přichází se čtyřmi novými plakáty, které rozhodně stojí za pozornost.

interstellar_ver2_xlg interstellar_ver3_xlg interstellar_ver4_xlg interstellar_ver5_xlg

Film se odehrává v blíže nespecifikované budoucnosti, kde kvůli klimatickým změnám sužuje planetu Zemi zemědělská krize. Jedinou plodinou, která se dá pěstovat, se stala kukuřice, která ovšem není schopna uživit celou populaci skomírající modré planety. Proto se skupina vědců rozhodne hledat nové místo pro pěstování rostlin, jež už na Zemi nemůžou vzkvétat. Vydají se hledat do jiného času i prostoru skrz červí díry.

Plakáty k Interstellar nejsou jedinou novinkou, která nás v týdnu potěšila. K blížící se premiéře byla také vypuštěna hra, která otestuje vaše schopnosti pilotování vesmírné lodi. Vašim úkolem bude mimo jiné prozkoumat vytvořené galaxie jinými uživateli. Vyzkoušet si ji můžete ve svém prohlížeči i mobilním zařízení s androidem.

Interstellar v režii Christophera Nolana dorazí do kin 6. listopadu 2014. V hlavních rolích Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain, Casey Affleck, Bill Irwin, John Lithgow, Ellen Burstyn, Mackenzie Foy, Topher Grace, Matt Damon a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také