Batman a Superman vs. Star Wars?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Ale kdeže. Možná jste se mohli díky našemu úvodnímu titulku trochu zděsit, ale nemějte strach, žádný šílený crossover DC Comics a Hvězdných válek se nekoná. To se jen snaží zabavit filmoví tvůrci obou zmíněných fiktivních světů.

Během včerejšího dne zveřejnil režisér Zack Snyder na svém twitter účtu fotografii z natáčení filmu Batman v Superman: Dawn of Justice, na které gothamská policie zatýká velmi nečekanou postavu. Není jí nikdo jiný než klasický Stormtrooper z předaleké galaxie. Zahlédneme i kousek nového Batmobilu, který jste mohli v celé své kráse vidět v jednom z našich dřívějších článků. Už před zveřejněním zmíněné fotky kolovala internetem zpráva, že byl Batmobil odcizen z místa natáčení. Povedený vtípek Snyder doplnil komentářem „Případ uzavřen“ a nyní jen čekáme, jak odpoví druhá strana.

Vtipnou fotografii zveřejnil sám režisér Zack Snyder
Vtipnou fotografii zveřejnil sám režisér Zack Snyder

Nové Star Wars točí J.J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot prý už chystá nějakou legraci na oplátku. Uvidíme třeba Batmana či Supermana se světelnými meči nebo něco podobného? Nechme se překvapit. Sledujte twitter obou zainteresovaných stran zde a zde a možná se dozvíme víc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také