Warner Bros. rezervoval data premiér pro nové LEGO

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

468 milionů dolarů celosvětově a obrovská popularita LEGO – to jsou hlavní důvody, proč se chystají další snímky z této série. LEGO příběh letos zaznamenal obrovský a také zasloužený úspěch, takže na dánskou stavebnici ve filmu bychom si měli zvyknout.

The-Lego-Movie

Režisérské duo Phil Lord a Chris Miller dokázalo z příběhu Emetta vytřískat maximum. A film také získal maximum z pokladen. Warner Bros. dalším obdobným projektům hodně věří a již dříve byla stanovena data dalších LEGO filmů – 23. září 2015 pro LEGO Ninjago a 26. května 2017 pro sequel letošního projektu. Nyní ovšem studio přidalo další dvě data, podle oficiálního prohlášení se jedná o „Nepojmenované animované snímky“. Hollywood Reporter ovšem přišel s informací od studia, že se obě data týkají právě LEGO. Stanovená data jsou: 25. května 2018 a 24. května 2019.

Uvidíme, zda se Warnerům podaří stanovený plán dodržet, ale pokud by se alespoň jednoho projektu ujali režiséři LEGO příběhu nebo skvělého 21 a 22 Jump Street, tak my rozhodně nebudeme proti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také