Trailer #2: Expendables: Postradatelní 3 (2014) – Finální upoutávka dorazila!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Stalloneho třetí Postradatelní přichází s finálním trailerem, který se bez problémů může rovnat takovému obyčejnému prodlouženému spotu. Docela je i zarážející, že nám v upoutávce byly naservírovány momenty ze samotného konce filmu…

Plakát ke snímku The Expendables 3
Plakát ke snímku The Expendables 3

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kella Lutz (známý ze série Twilight ), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey.

Expendables: Postradatelní 3 režiséra Patricka Hughese přichází do kin 14. srpna 2014. V hlavních rolích Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Wesley Snipes, Mel Gibson, Kellan Lutz, Harrison Ford, Antonio Banderas, Terry Crews, Randy Couture, Robert Davi, Kelsey Grammer, Ronda Rousey a další.

httpv://youtu.be/RLhp7YGl0vY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také