Soutěž o 2 knížky Osm světů

Přečtěte si

Autor

Soutěží jsme už za dobu naší existence měli opravdu hodně. Ještě nikdy se ale nehrálo o knihu, kterou napsala teprve třináctiletá spisovatelka.

8_svetu

Český knižní thriller teprve třináctileté autorky se odehrává v současném New Yorku a vypráví příběh sedmnáctileté Ley Layerové, obyčejné středoškolačky, kterou kromě zvláštních temných snů nic netrápí. Jedné noci se Lea vzbudí z noční můry a nechtěně vyslechne rozhovor své adoptivní rodiny, ze kterého pochopí, že její rodiče, bratr Fred i sestra Samantha jsou Osmisvěťané, což znamená, že pocházejí z úplně jiné galaxie. Velká propast, která ji v tom okamžiku oddělí od jejího dosavadního života, se ještě prohloubí, když Leyin otec, policista Thomas, přivede zcela nečekaně do jejich navenek poklidné domácnosti tajemného mladíka Harryho, který k velké nelibosti Freda zabere pokoj pro hosty. To vše by samo o sobě nebyla až taková katastrofa, kdyby se však sympatický a pohledný Harry neživil jako nájemný vrah… Následující události změní veškeré dění kolem Ley na neskutečný akční film. Záhy totiž Harry mizí z jejího života ještě dramatičtěji, než se objevil a k jeho nalezení musí Lea překonat překážky, o jakých se jí nezdálo ani v těch nejděsivějších snech.

Co musíte udělat pro výhru? Napište nám na mail soutez@nafilmu.cz, kolik knížek doposud napsala Marcela Remeňová. A také musíte být odběrateli našeho filmového YOUTUBE kanálu. (Do mailu připište váš nick na youtube, kterým nás odebíráte).

V neděli 24. srpna 2014 vylosujeme ze všech správných odpovědí dva výherce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také