Remake The Raid láká Taylora Kitsche

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

The Raid (Zátah) je pouze tři roky starý snímek. Sequel vznikl dokonce v tomto roce. A oba dva filmy byly hodně kladně přijaty po celém světě, i když do kino distribuce například u nás vůbec nešly. A tak se jich chopí Hollywood.

Taylor Kitsch
Taylor Kitsch

Američané jsou, jak známo, líní věnovat pozornost jakékoli jiné než vlastní produkci. Díky tomu možná většina diváků dodnes neví, že například Skrytá Identita byla remakem asijského snímku Volavka. A tak může dopadnout také nová verze The Raid – může překonat svůj originál. K tomu by měl pomoci Taylor Kitsch, který se objevil například v Battleship nebo ve válečném hitu přelomu tohoto roku Na život a na smrt. Jednání s producenty právě probíhají.

Jediným problémem je Kitschovo zapojení do druhé řady True Detective. Natáčení tohoto seriálového hitu by mohlo časově kolidovat s přípravami The Raid, protože ještě kanadský herec nemůže být definitivně podepsán.

Oficiální synopse The Raid:

„Speciální policejní oddíl má za úkol proniknout do přísně střeženého činžovního domu na předměstí Jakarty a zajmout šéfa gangu, který obývá horní patro. Tým je však brzy prozrazen a z domovního telefonu se ozve lakonický šéfův rozkaz: Kdo z nájemníků pomůže zabít policisty, bude už navždy bydlet zadarmo. Malé skupince, která přežije následující krvavou lázeň, tak nezbude nic jiného než se vydat směrem vzhůru, jedinou cestou, jež jim může zajistit přežití. Po nezbytné premise následuje to, co ze snímku dělá jeden z nejlepších akčních filmů posledního desetiletí: explicitní adrenalinová akce s dokonale propracovanými choreografiemi a brutální poezií násilí v dynamicky snímaných soubojích na hranici fyzických možností, které překračují všechny pomyslné meze toho, co jsme v asijských filmech dosud viděli. Hlavní hrdina, policista Rama v podání Ika Uwaise, jenž předvedl své schopnosti již v předchozím režisérově snímku Cesta bojovníka (2009), se tak bude muset probojovat až k samotnému vrcholu zločineckého řetězce, a to za pomoci všeho, co mu přijde pod ruku.“

Remake by stejně jako originál měl vzniknout v produkci XYZ Films, scénář napíše Brad Ingelsby. Hlavní tahák Indonéského snímku byly bojové scény, i v americké verzi by se o jejich choreografii měl postarat stejný tým.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také