Novou mumii zrežíruje Alex Kurtzman

Přečtěte si

Autor

Režisérem nové Mumie bude podle oficiálních zdrojů Alex Kurtzman. Společně s Universal Pictures nyní vyjednávají poslední detaily spolupráce. Není to však jediná změna, která nás v nové verzi překvapí.

Alex Kurtzman
Alex Kurtzman

Remake úspěšné série nakonec nebude režírovat ani Len Wiseman, ani Andrés Muschietti, jak se zprvu zamýšlelo, ale právě Alex Kurtzman. A tentokrát to vypadá na definitivní rozhodnutí. Podle Jeffa Kirschenbauma, koprezidenta produkce, to je opravdu skvělá volba. Zmínil se, že se Alex zajímá o mytologii a ví, co lidi na mumiích tak fascinuje. Své poznatky hodlá pořádně zužitkovat a vytvořit tak nový a napínavý dobrodružný příběh.

Kurtzman doposud pracoval hlavně jako scénárista. Společně s Robertem Orcim vytvářel scénáře mimo jiné ke Star Treku a Mission: Impossible III. Režíroval zatím pouze romantické drama Lidé jako my, a měl by mít na svědomí i nový komiksový film – Venom.

Společně s Alexem se bude na tvorbě Mumie významně podílet také Chris Morgan.

Příběh se bude odehrávat v současnosti a nabídne mnoho nových postav. Universal Pictures chce spojit všechna klasická monstra (mumii, Frankensteina, Drákulu, vlkodlaka,…) do svého originálního světa, podobně jako to udělal Marvel v Avengers. Zároveň však slibuje, že to nebude horor, ale spíše dobrodružství plné akce s hororovými prvky.

Producenty jsou Jon Spaihts a Sean Daniel. Výkonné produkce se ujme Bobby Cohen.

První film z celé série, The Mummy, by měl vyjít 24. 6. 2016

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také