Želvy Ninja: Seznamte se s novým filmem během sedmnácti minut

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přesně za měsíc se do našich kin podívají znovuzrozené Želvy Ninja, které po více jak dvaceti letech přivede zpátky na plátna kin režisér Jonathan Liebesman. Na internet zavítalo čtvrthodinové video, které nás seznámí nejen s historií slavného komiksu, ale i detaily současného bijáku.

Raphael na oficiálním plakátu ke snímku Želvy Ninja
Raphael na oficiálním plakátu ke snímku Želvy Ninja

Pořadem, který zřejmě odvysílala kabelová stanice Nickelodeon, nás provedou Megan Fox a Will Arnett. Ke slovu se dostanou i herci zmutovaných hrdinů, podíváme se do zákulisí projektu a také nás čeká mnoho nových záběrů ze samotného filmu.

Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač (William Fichtner), jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April, kterou si zahrála Megan Fox.

Snímek Želvy Ninja vznikal v režii Jonathana Liebesmana a pod producentským okem Michaela Baye. V hlavních rolích se představí Jesse McCartney, Whoopi Goldberg, Jason Marsden, Greg Cipes, Alan Ritchson, Megan Fox, Noel Fisher, William Fichtner a další. Snímek zavítá do našich kin 21. 8. 2014.

httpv://youtu.be/JSTyegeoISo

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také