Wesley Snipes se chce vypořádat s upíry z Twilight

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Blade byl jeden ze snímků, které připravily půdu pro dnešní komiksové adaptace. Ovšem dokázal by se jeho úspěch opakovat i v roce 2014? Wesley Snipes si myslí, že ano a zná ten nejlepší možný způsob návratu – boj proti upírům z Twilight.

Blade-Vs.-Twilight
Tato představa rozhodně vypadá lákavě

Wesley Snipes se poprvé ve své nejznámější roli objevil v roce 1998. V režii Stephena Norringtona vznikl film, který sice nezaznamenal úplně masivní úspěch, ale neměl problém na sebe vydělat a fanoušci ho dodnes považují za legendární. Sequelu se o čtyři roky později ujal Guillermo del Toro a podle některých ohlasů se mu podařilo překonat původní díl. Našlapaná série ovšem skončila neslavně – roku 2004 vyšel Blade: Trinity. Pravda, pro nás základní školou povinné to byla pecka, ale ani peníze od našich rodičů nedokázaly zabránit velkému komerčnímu krachu.

Samotný představitel Bladea si také prošel svými soukromými problémy. Kvůli daňovým únikům strávil několik let za mřízemi. Nyní je ovšem zpátky s následujícím prohlášením:

„Blade jde po dětech z Twilight? No, vždycky je tu ta možnost a já jsem jí otevřený. Kolují zvěsti, že by se tahle příležitost dala využít, tak mi dáte ještě jednu šanci!“

Podle jednapadesátiletého Snipse je navíc nyní mnohem lepší příležitost takový film udělat. V dobách, kdy vznikaly první dva snímky, se hodně věcí tvořilo experimenty, nyní se však už jedná o běžné postupy. Pokud by se opravdu podařilo zrealizovat daný námět, tak by měl Blade ohromnou fanouškovskou základu. Vzhledem ke zvolenému směru Marvel Universa ale takový projekt vypadá jen jako zbožné přání pohaslé hvězdy, která na sebe chce upozornit i jinak než díky roli v uniklých Expendables 3 nebo 188. televizní repríze stále skvělého Demolition Mana.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také