Trailer #4: Strážci Galaxie (2014) – Prodloužená upoutávka s vynikajícím soundtrackem

Nejbližší marvelovka to zkouší ve čtvrtém traileru, který komiksovou sešlost představuje opět v tom nejlepším světle. Nejvíce však vynikne další ochutnávka hudebního výběru (tentokrát The Runaways – Cherry Bomb) z Quillova oranžového retro walkmanu. Nedočkavce určitě potěší i prodloužená stopáž, která pořádně vyniká v posledních vteřinách upoutávky.

Strážci galaxie na oficiálním plakátu
Strážci galaxie na oficiálním plakátu

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) v režii Jamese Gunna dorazí do kin 31. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/aHUBlv5_K8Y