Superman na první fotce z Batman v Superman: Dawn of Justice

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Premiéra Batmana se Supermanem je sice až za dva roky, přesto nám tým režiséra Zacka Snydera servíruje jedno lákadlo za druhým. Po černobílé fotografii představující nového Batmana (Ben Affleck) a pořádně hlučný Batmobil jsme se nyní dočkali i prvního pohledu na ještě nabušenějšího Muže z oceli.

Henry Cavill jako Superman ve snímku Batman v Superman: Dawn of Justice
Henry Cavill jako Superman ve snímku Batman v Superman: Dawn of Justice (ve vysokém rozlišení)

Novou fotku přinesl na svět server USA Today, kde se k několika již známým informacím v projektu Batman v Superman vyjádřil i Zack Snyder.

Například vyvrátil zvěsti, že Gal Gadot (Wonder Woman) již má svou práci pro Dawn of Justice za sebou. Počítat prý v nejbližších dnech můžeme s jejím návratem. Režisér také trochu krkolomně napověděl, proč bylo pro oficiální název snímku zaměněno „vs.“ za jednodušší „v“. Důvodem je podle něj fakt, aby snímek až příliš nevypadal jako klasický „versus“ film, kde si to proti sobě hodlají rozdat dva tábory.

Batman v Superman: Dawn of Justice v režii Zacka Snydera vchází do kin 28. dubna 2016. V hlavních rolích Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Amy Adams, Diane Lane, Jeremy Irons, Laurence Fishburne, Jason Momoa a další.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také