Strážci Galaxie: Podívejte se na 11 minut z natáčení!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Protože Strážci Galaxie vyráží do pozemských kin už za čtyři dny, není momentálně očekávanějšího filmu. Po pěti minutovém klipu se nám pod ruky dostává i jedenáct minut z natáčení, kde je nám dáváno jasně najevo, že zábavnějšího blockbusteru tohle léto nebude.

Strážci galaxie na oficiálním plakátu
Strážci galaxie na oficiálním plakátu

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) v režii Jamese Gunna dorazí do kin 31. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/qR_9RqmuuLQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také