První oficiální fotky z natáčení Avengers: Age of Ultron

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Konečně je to tady! Po velkém množství fotek z natáčení, které byly pořizovány hlavně fanoušky, tu máme oficiální fotky z filmu Avengers: Age Of Ultron. Prosím, chceme víc!

Captain America, Iron Man a Ultron na obálce magazínu Entertainment Weekly.
Captain America, Iron Man a Ultron na obálce magazínu Entertainment Weekly.

Na obálku magazínu EW se dostaly dva oblíbení hrdinové – Iron Man s Kapitánem Amerikou, za kterými pózuje hlavní padouch sequelu, Ultron. Je to zároveň nejlepší pohled na Ultrona, jaký se nám prozatím naskytl. Vydání tohoto čísla bude obsahovat také článek, kde bude vysvětleno, jak obávaný zloduch vůbec vznikl.

EW píše o tom, že Tony Stark postaví androida jako nástroj, který by měl pomoci zachránit svět a hlavně, aby měl zbytek Avengers nějaký čas k odpočinku. Věci se ale rychle změní a s tímto plánem bude něco v nepořádku.

V současné době se druhý díl Avengers natáčí v Londýně, kde jsou přítomni všichni herci – Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Elizabeth Olsen, James Spader a Aaron Taylor Johnson. Na film se můžeme těšit již 1. května 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také