Nová data premiér pro Rychle a zběsile 7 a třetí Insidious

Přečtěte si

Autor

Každým rokem je boj o tržby z kin těžší a těžší. A ví to i hollywoodští producenti, kteří si najímají lidi v podstatě jen na to, aby jim určili, který den je nejlepší vypustit onen film. A proto tu máme další čachry s daty premiér příštího roku očekávaných snímků. Nás diváky tedy hlavně zajímá, kdy se můžeme vypravit na ty očekávané pecky.

black sea
Jude Law ve filmu Black Sea

Jednou z nejdůležitější událostí příštího roku pro obě strany bude bezesporu sedmička Rychle a zběsile. Už trochu tematicky vyčpělá značka dostala Jamese Wana na režisérskou židli, thajského borce Tonyho Jaa a nepříliš veselou marketingovou kampaň. Jak tohle všechno dopadlo se dozvíte už o týden dříve, tedy 3. dubna 2015.

Dwayne Johnson, Vin Diesel a Paul Walker
Dwayne Johnson, Vin Diesel a Paul Walker

U Jamese Wana ještě zůstaneme, neboť v tento den se měl poprvé promítat třetí díl hororové série Insidious. Po výborné jedničce a celkem slušné dvojce se kapitoly 3 ujímá Wanův dvorní scénárista a spoluautor série Leigh Whannell, který si ve filmech zahrál i jednoho z vymítačů-pomocníků. Ti se mají také jako jediní ve trojce objevit, horor se má zaměřit na jinou rodinu. Insidious 3 by měl do kin zavítat 29. května 2015.

Insidious
Insidious

Poslední skotský král vyšvihl Kevina Macdonalda mezi režisérskou elitu a na jeho výpravu do Černého moře se vydáme už 23. ledna 2015. Black Sea by mohl na plátna vrátit staré dobré dobrodružné filmy. S Judem Lawem v  hlavní roli nás čeká hledání tajemného pokladu zběhlými námořníky pod vedením kapitána ponorky. Snímek se ve stejný den utká s thrillerem Boy Next Door Roba Cohena s Jennifer Lopez v titulní roli.

Film Selfless rozporuplného režiséra Tarsema Singha (Cela, Sněhurka) s Ryanem Reynoldsem se podívá na problematiku věčného mládí. Poté, co se vědomí umírajícího muže přenese do těla mladíka, musí se vypořádat s děsivými vizemi. V kinech už 27. února 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také