Nejlépe placeným hercem za uplynulý rok se stává…

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

…Robert Downey Jr. Tak je tomu podle nejnovějšího žebříčku časopisu Forbes, který zveřejnil seznam nejlépe vydělávajících celebrit za uplynulý rok. Iron Man skončil na 10. místě, což značí, že pro filmový průmysl tento žebříček nedopadl dobře.

downey
Robert Downey Jr. umí vydělat

Downeymu se ve středním věku jednoduše daří. Zbavil se problémů s alkoholem a drogami, s manželkou čeká druhé dítě a našel svou osudovou roli. Tony Stark / Iron Man je také hlavním důvodem, proč dokázal mezi červencem 2014 a stejným měsícem loňského roku vydělat 75 milionů dolarů. Jeho cena je tak vysoká hlavně proto, že fanoušci by Marvelu jen těžko odpustili jeho přeobsazení v samostatné sérii nebo v Avengers. Kromě Iron Mana se Downey objevil například v cameo roli ve filmu svého kamaráda a režiséra prvních dvou filmů s Tonym Starkem – Jona Favraua.

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson

Dalšími herci v žebříčku byli například Dwayne Johnson, který se může vyšvihnout až na samý vrchol až se ujme své role pro DC Comics. Také Bradley Cooper se chystá na premiéru v superhrdinském filmu i když pouze jako hlas mývala Rocketa ve Strážcích Galaxie. Na čtvrtém místě skončil Oscarem neoceněný Leonardo Dicaprio a první pětku uzavřel Downeyho kolega při záchraně světa Chris Hemsworth.

Forbes vydal také žebříček nejlépe vydělávajících hereček, kterému poměrně překvapivě vévodí Sandra Bullock. Ta se ovšem nedokázala probojovat do celkové Top 10. Prvenství v žebříčku Top vydělávajících celebrit získala Beyoncé, následuje basketbalová legenda LeBron James a třetí je Dr. Dre, který se do popředí dostal díky prodeji společnosti Beats gigantu Apple. Ve zveřejněném žebříčku si lépe vedly televizní tváře jako Oprah Winfrey nebo Ellen DeGeneres než jejich filmový kolegové.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také