Mission: Impossible 5 nabírá herce

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Špionážní série Mission: Impossible doslova utekla hrobníkovi z lopaty a skvělými výnosy čtvrtého pokračování (Ghost Protocol) si zajistila minimálně jeden další díl.

Když v roce 2006 přebíral upadající značku J.J. Abrams, tak málokdo tušil, že zašlou slávu Ethana Hunta obnoví v celé parádě. Jeho třetí díl byl skvělým akčním dramatem a již zmíněný Ghost Protocol v roce 2011 vydělal i přes své pochybné kvality kolem 700 milionů dolarů. O příběhu očekávaného pokračování toho zatím moc nevíme, ale můžete se alespoň podívat na to, kdo se na další nesplnitelnou misi vydá.

Rebecca Ferguson v seriálu The White Queen
Rebecca Ferguson v seriálu The White Queen

Ověřené trio z posledního dílu – Tom Cruise, Simon Pegg a Jeremy Renner – doplní Švédka Rebecca Ferguson, která zatím ještě nestihla prorazit mezi hereckou špičku Hollywoodu, ale na svém kontě má například nominaci na Zlatý glób za televizní minisérii The White Queen a vedlejší roli v rámci letošního Herkula. V páté Mission: Impossible by měla ztvárnit blíže nespecifikovanou nájemnou vražedkyni, kterou měla údajně odmítnout Jessica Chastain.

Poměrně sympatická a odvážná castingová volba, ale chtělo by to i nějakou hereckou jistotu do zásoby. Tou by měl být populární Alec Baldwin, kterého jistě není třeba nějak podrobněji představovat. Hvězda Smolaře nebo povedeného seriálu Studio 30 Rock zřejmě obsadí roli šéfa CIA, což zní docela věrohodně.

Alec Baldwin patří mezi respektované herce a jeho přítomnost by sérii s agentem Ethanem Huntem jedině prospěla
Alec Baldwin patří mezi respektované herce a jeho přítomnost by sérii s agentem Ethanem Huntem jedině prospěla

Mission: Impossible 5 (prozatím oficiální název filmu) natočí Christopher McQuarrie podle scénáře Willa Staplese a Drew Pearce. McQuarrie má za sebou jako režisér vcelku povedené Únosce z roku 2000 a také nedávného Jacka Reachera a jeho Poslední výstřel, kde si vyzkoušel špionážní žánr i spolupráci s Tomem Cruisem. Premiéra očekávaného snímku je nastavena na prosinec 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také