Marvel oznámil data premiér pro pět nových filmů!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Zanedlouho bude startovat nová fáze filmů od Marvelu, v pořadí již třetí. Ještě před koncem té druhé, která se uzavře s Avengers: Age Of Ultron, Marvel potvrdil data premiér pro pět nových filmů. Které to budou?

Avengers
Avengers

To by nás v redakci také zajímalo. Bohužel jediné, co na tiskové konferenci bylo odhaleno, byla právě data. Můžeme jedině doufat, že na blížícím se Comic Conu, kde bude mít Marvel svůj panel, se dozvíme více.

Oficiální PR článek:

„Marvel Cinematic Universe pokračuje v každoročním růstu, už od roku 2008, kdy to celé započalo Iron Manem. Teď pro Vás máme data pěti nových filmů, které přijdou do roku 2019! Zatím Vám nemůžeme říct, co to bude, můžete se těšit, že tyto nové filmy se dostanou do kin 28. července a 3. listopadu 2017, 6. července a 2 listopadu 2018 a 3. května 2019. Koukejte na Marvel.com pro detaily k této expanzi MCU, praví fanoušci – toto nechcete promeškat!“

S jistotou do kin přijde třetí Captain America, za chvíli tu jsou i Strážci Galaxie a nesmíme opomenout Ant-Mana.
S jistotou do kin přijde třetí Captain America, za chvíli tu jsou i Strážci Galaxie a nesmíme opomenout Ant-Mana.

To je tedy pět projektů, které můžeme přidat ke dvěma studiem zatím nepotvrzeným filmům. Pořád nevíme, co za film bude mít premiéru 8. července 2016 a stále je tu nepotvrzený film pro 5. květen 2017. To znamená, že Marvel, počínaje rokem 2017, bude vydávat tři filmy ročně.

Můžeme se tedy těšit na jedenáct marvelovek než odbije rok 2020. S filmy Strážci Galaxie, Avengers: Age Of Ultron, Ant-Man a Captain America 3 už počítáme. Nadále můžeme očekávat Thora 3, Doctora Strange, The Avengers 3 a Strážce Galaxie 2, které by měly vyplnit tuto mezeru. Co ale přijde dál?

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také