Horor Sinister 2 zavítá do kin v roce 2015

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco se v poslední době spíše hovoří o vlastním filmu ďábelské panenky Annabelle, známé z hororu Jamese Wana – V zajetí démonů, na svět se dere i pokračování úspěšného snímku Sinister.

Ethan Hawke v hororu Sinister
Ethan Hawke v hororu Sinister

Sinister, s pouhým rozpočtem tři miliony dolarů, se podívalo na filmová plátna před dvěma roky. Film se stal mezi diváky poměrně příjemným zjevením a ještě lépe se dařilo po finanční stránce. Sinister si totiž připsalo na účet neskutečných 77 milionů dolarů. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se fanoušci hororového žánru dočkají druhého dílu.

Režisér hororového hitu, Scott Derrickson, přispěl kinematografii letošním thrillerem Chraň nás od zlého. Protože ale má v současnosti plné ruce práce s marvelovkou Doctor Strange, natočí chystaný sequl někdo jiný, přesněji Ciaran Foy. Ten stojí například za irským hororem Citadel z roku 2012. Scott Derrickson se na druhém Sinister podílí alespoň jako scénárista.

Sinister 2 se do amerických kin dostane 21. srpna 2015. Očekáváme, že česká premiéra se nebude výrazně lišit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také