Harry Potter se vrací v krátkém příběhu

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Dobrá zpráva pro Brazílii. Fotbalové mistrovství světa po debaklu od Německa nevyhrají, ale pořád mají šanci získat titul na šampionátu famfrpálovém. A to před zraky Harryho Pottera, který se v novém krátkém příběhu od J.K. Rowlingové této události zúčastní.

Ústřední trojice v epilogu sedmého dílu
Ústřední trojice v epilogu sedmého dílu

Novinka byla zveřejněna na webu Pottermore a je psána jako článek bulvární novinářky Rity Holoubkové. Hlavnímu hrdinovi je v něm 34, splnil si svůj sen stát se bystrozorem a stále žije s Ginny Weaslyovou. Na finále se potká i s Ronem a Hermionou, jejichž manželství se pořád daří překonávat jejich značný vzhledový rozdíl.

Povídkou s rozsahem 1500 slov se J.K. Rowlingová vrátila k Harry Potterovi po sedmi letech. Kouzelnickému světu se ovšem stále věnuje, podílí se na výrobě scénáře k nové trilogii Fantastic Beasts and Where to Find Them, která se bude odehrávat 70 let před Harryho narozením. 

Hlavní herecké trio se do svých rolí vrátí v krátkometrážním snímku natočeném k příležitosti otevření nové atrakce v Universal Parku v americkém Orlandu. Na základě nově zveřejněné povídky se zatím neuvažuje o žádné formě natáčení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také