Guillermo Del Toro chce točit film o Frankensteinovi

Přečtěte si

Autor

Od historicky prvního filmového ztvárnění adaptace románu Frankenstein už uplynulo přes 100 let, přesto se filmoví režiséři ke slavnému filmovému monstru nadále vrací.

Guillermo del Toro
Guillermo del Toro

Je to už takový nesmrtelný kult. A přesně to chce natočit i uznávaný režisér Guillermo del Toro. Ten již v minulosti přivedl na stříbrné plátno řadu slavných monster a kreatur, mezi než například patří Blade a Hellboy.

Hlavní role by se měl uchopit Doug Jones, hrdina komiksových akčňáků, který si pod taktovkou del Tora zahrál už v prvním filmu Hellboye, nebo ve Faunově labyrintu. Dále se ví, že režisér plánuje natočit film trochu jinak, než podle literární předlohy. Jak moc se chce odchýlit, zatím ví jen on sám. ,,Je to sen dostat takový projekt, už jako malý jsem ho obdivoval.“ A právě Frankenstein Del Tora v minulosti natolik uchvátil jako monstrum, že začal vytvářet svá vlastní.

V těchto dnech můžete nasát del Torovu atmosféru i díky novému seriálu The Strain, který Guillermo del Toro natočil podle své vlastní knižní předlohy. Na své si zde přijdou hlavně milovníci upírů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také