Foto: Sacha Baron Cohen poprvé jako chuligán Grimsby

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Sacha Baron Cohen se už dokázal převtělit do mnoha originálních postav. Nyní se připravuje snímek Grimsby a fanoušci měli to štěstí, že na Cohena cestou na natáčení narazil jeho soused a člen Monty Python Eric Idle. Ten následně společnou fotku umístil na svůj Twitter a díky tomu můžeme poprvé vidět podobu fotbalového chuligána v Cohenově podání.

cohen
Eric Idle a jeho soused Sasha Baron Cohen

Cohen zatím svého maxima dosáhl s Boratem, jehož film následoval po příběhu bílého černocha z předměstí Londýna Aliho G. O poznání hůře dopadl u kritiky i diváků Bruno, nutno dodat, že zaslouženě. Sasha Baron Cohen si ovšem poté připravil opět vynikající podívanou v podobě Diktátora. Naposled jsme ho mohli vidět v Bídnících Toma Hoopera a také v cameo roli ve skvělém Zprávaři 2. Upozornil na sebe také nejlepším momentem při předávání cen BAFTA v roce 2013.

Detaily ohledně děje filmu Grimsby se zatím na veřejnost nedostaly. Známá je pouze základní dějová linie, ve které britský agent Mark Strong zjistí, že má dlouho ztraceného a zapomenutého bratra. Ten se ovšem značně liší od anglického gentlemana, je to hlučný alkoholik s hodně silnou láskou k fotbalu a výtržnostem, tedy skvělá postava pro Cohena. Oba bratři se budou muset kvůli zatím neznámému případu spojit a zachránit tak britskou říši.

Kromě zmíněných herců se ve filmu objeví také skutečná Cohenova manželka Isla Fisher, Rebel Wilson, David Harewood, Ian McShane nebo Johnny Vegas. Eric Idle podle všeho svého kolegu potkal opravdu jen náhodou a ve filmu nebude. Režíruje francouz Louis Leterrier, jenž má na svědomí loňský komerční hitovku Podfukáři. Premiéra je stanovena na 31. července 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také