Expendables: Postradatelní 3 – Úžasná nadílka plakátů z Comic-Conu

expendables

Po našem posledním příspěvku o třetích Expendables neuběhly ani dva týdny. I tak jsme se za tu dobu dočkali oficiálního českého názvu (Expendables: Postradatelní 3) a stejně tak i počeštěné zápletky. Co nás ale zajímá nejvíc, je další sbírka plakátů, která se bude zamlouvat určitě každému.

Mel Gibson ve třetích Postradatelných
Mel Gibson ve třetích Postradatelných

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kella Lutz (známý ze série Twilight ), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey.

Expendables: Postradatelní 3 režiséra Patricka Hughese přichází do kin 14. srpna 2014. V hlavních rolích Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Wesley Snipes, Mel Gibson, Kellan Lutz, Harrison Ford, Antonio Banderas, Terry Crews, Randy Couture, Robert Davi, Kelsey Grammer, Ronda Rousey a další.