Bláznivá dovolená se dočká restartu!

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Pamatujete si na dnes už klasickou komediální ságu o jedné rodince, která cestuje napříč Spojenými státy nebo Evropou a zažívá u toho všelijaké vtipné momenty? Pokud jste si vybavili Griswoldovi z Bláznivé dovolené, tak si zapište, že se chystá nová série.

První díl série - Bláznivá dovolená - byl natočen v roce 1983. Tehdy režíroval Harold Ramis
První díl série – Bláznivá dovolená – byl natočen v roce 1983. Tehdy režíroval Harold Ramis

O znovunatočení populární série, kterou si můžete prakticky každý rok znovu a znovu pouštět na Nově, se diskutovalo už nějakou dobu. Scénář i režii měla obstarat dvojice John Francis Daley a Jonathan M Goldstein (Zataženo, občas trakaře nebo Šéfové na zabití), ale film provázely blíže nespecifikované problémy a celá produkce se velmi protáhla. Nyní to však vypadá, že se věci daly konečně do pohybu a nové příběhy nezapomenutelné rodinky uvidíme již na konci příštího roku.

Hlavní role si už samozřejmě nezahrají Chevy Chase ani Beverly D’Angelo, ale kolují fámy, že by se tato slavná dvojice mohla objevit v menších cameo rolích. Jejich pozice tatínka a maminky Griswoldových obsadí Ed Helms (Pařba ve Vegas, Millerovi na tripu) a Christina Applegate (oba díly Zprávaře), což vypadá na poměrně sympatické hrdiny a vzhledem k nepopiratelnému talentu výše zmíněných tvůrců by se mohlo toto oživění několikadílné série povést. Zápletka nového příběhu bude hodně podobná té z roku 1983, kdy se rodiče rozhodli vzít své děti na dovolenou do zábavního parku na druhém konci Spojených států a během cesty narazí na nespočet vtipných a šokujících momentů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také