Advík 2014: Čtyřdenní svátek fanoušků anime se blíží

Přečtěte si

Autor

vitoss
vitoss
Úchyl na fantasy a BBC seriály

Pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu prošvihli, nestihli, nebo zapomněli na Festival Fantazie konaný začátkem léta, pro ty, kteří na něm byli ale nestačilo jim to a nebo pro ty, kdo jsou ortodoxními fanoušky pouze japonské popkultury, se koncem července koná Advík 2014 v prostorách Pražské Modré škole (ano, přesně v té, kde jste byli před půl rokem na PragoFFestu.)

1003345_641919892485876_198333633_n

Návštěvník se může těšit na nespočet přednášek, které probíhají během celého hlavního času (od 10:00 do 21:00). Ten, kdo nerad poslouchá moc informací může zavítat na promítání některého z vybraných anime seriálů. Program nabízí i vystoupení divadelní, či hudební a sobotní večer je zakončen plesem, což je výborná příležitost pro poznání nových známostí.

Od čtvrtka do neděle se budou vyhlašovat výherci soutěží malířských (fan arty), hudebních (karaoke) a zejména soutěže o nejlepší cosplay. To znamená, že se nebudete nudit ani při obyčejném procházení po chodbách mezi třídami, které budou plné návštěvníků v kostýmech. S tím je i úzce spojená dámská soutěž (kterou si ovšem užijí hlavně pánové) Miss Advík.

Ti, kteří nejsou až tak oddanými fanoušky anime a zvažují proto návštěvu určitě rádi uslyší, že na Advíku je i sekce pro hráče počítačových, konzolových, mobilních a samozřejmě také karetních a deskových her.

Více inforamcí, přesnou adresu, datum konání a podrobný program naleznete na oficiálních stránkách festivalu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také