Želvy Ninja: Kniha o historii želvích mutantů nabízí detaily Trhače a Třísky

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po dvaceti letech čekání zavítá letos do kin další dobrodružství slavných mutantů s láskou k italské kuchyni. Želvy Ninja v produkci Michaela Baye (Transformers) a režii Jonathana Liebesmana (Hněv Titánů) sice již divákům přinesly různé trailery, přesto se nám o detailnějším pohledu na hlavní tváře projektu může zatím nechat zdát. Protože se ale na pulty obchodů chystá i nová kniha (Teenage Mutant Ninja Turtles: The Ultimate Visual History), která znázorňuje bohatou historii Želvích Ninjů a kde nebude chybět ani zmínka o blížícím se velkofilmu, nabízí se nám tak ukázka toho, s čím přijde takový Trhač či Mistr Tříska.

Donatellovu podobu jsme již poznali v upoutávce
Donatellovu podobu jsme již poznali v upoutávce

Na internet se podívalo i několik stránek, které s filmem Jonathana Liebesmana nemají nic společného. Vidět na nich ale můžeme něco málo s již vzpomínané historie – filmové, seriálové i komiksové.

Hodně nás však zajímá skutečná podoba Mistra Třísky i padoucha všech padouchů – Trhače. Právě na ně i některé další se zaměřily objektivy na následujících stránkách.

Želvy Ninja přichází do kin 21. července 2014, na Slovensku již o týden dříve. V hlavních rolích Megan Fox, Jesse McCartney, Whoopi Goldberg, Jason Marsden, Greg Cipes, Alan Ritchson, Noel Fisher, William Fichtner, Johnny Knoxville a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také