Úsvit planety opic odhaluje speciální efekty

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Jelikož opic, které by uměly mluvit a ještě k tomu přijímat pokyny od režiséra není dostatek, tak tvůrci Úsvitu planety opic opět sáhli po CGI efektech. A podle trailerů se opět jedná o špičkovou práci. Nyní se můžete podívat, jak probíhalo natáčení s živými herci, kteří sloužili jako předlohy primátů.

Oficiální plakát ke snímku Úsvit planety Opic
Oficiální plakát ke snímku Úsvit planety Opic

Úsvit planety opic se díky skvělé kampani dostává na úplný vrchol nejočekávanějších filmů roku. Do premiéry zbývají tři týdny a většina z nás už se nemůže dočkat. Po finálním traileru nám lidé z 20th Century Fox dopřáli featurette video, aby nadšení nemělo šanci opadnout. V něm můžeme vidět opět především Andyho Serkise, který ztvárnil hlavní opičí postavu Caesara již v prvním filmu. Kromě něj se objeví i další herci představující členy nové vládnoucí civilizace.

Štáb nyní používal bezdrátové kamery a to umožnilo hercům větší volnost. Technici a režisér se dále rozhovoří o přípravě lokací a můžeme vidět záběry z natáčení na rozdělené obrazovce s konečnou verzí snímku. Režisér Matt Reeves a zaměstnanci Weta Digital podle všeho odvedli skvělou práci a můžeme se těšit na CGI nejvyšší kvality.

Úsvitu planety opic se v kinech dočkáme 17. července 2014, v hlavních rolích Jason Clarke, Gary Oldman, Toby Kebbell, Judy Greer, Keri Russell, Andy Serkis, Kodi Smit-McPhee.

httpv://youtu.be/-9uVr2LvfAk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také