Video: Kdy vychází druhý Captain America na DVD a Blu-Ray?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Dnes je tomu přesně dva měsíce, co měl v českých kinech premiéru druhý film s Kapitánem Amerikou. Nové video nás navnadí na blížící se vydání tohoto filmu na digitálních nosičích.

Captain America: Winter Soldier na blu-ray a DVD již 9. září!
Captain America: Winter Soldier na blu-ray a DVD již 9. září!

Minulý týden Marvel Studios oznámilo, že Captain America: Návrat prvního Avengera vyjde na Blu-Ray a DVD už 9. září. Na internet zavítal i nový minutový trailer, který celou událost potvrzuje.

Připraveny jsou bonusy v podobě rozhovorů s tvůrci, audio komentářů, vymazaných záběrů, kiksů z natáčení a mnoha dalších. Těšte se!

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi.

httpv://youtu.be/nIWGXhokNYw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také