Trailer #3: Strážci Galaxie (2014) – Hvězdná týmovka v temnější upoutávce

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Studio Marvel vypustilo do světa nový mezinárodní trailer pro Strážce galaxie. Během dvou a čtvrt minuty je nám naservírováno opravdu mnoho nového a do popředí se dostává samotný příběh filmu. Režisér James Gunn navíc přináší ochutnávku s výrazně temnější příchutí, než tomu bylo v minulých trailerových počinech. A překvapivě to bláznivé týmovce hodně sluší!

Pistáciová Gamora na svém vlastním plakátu
Pistáciová Gamora na svém vlastním plakátu

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) v režii Jamese Gunna dorazí do kin 31. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/3CqymRQ1uUU

Aktualizováno: Upoutávku si můžete vychutnat i s českým dabingem

httpv://youtu.be/D8IRgXrPIjk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také