Show Jimmyho Kimmela: Drinking Game s Lenou Headey ve stylu Hry o trůny

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Lena Headey, která hraje postavu Cersei ve Hře o trůny, je známá i svojí aktivitou na sociálních sítích. Naposledy vzbudila rozruch před posledním dílem 4. řady GOT, když na Instagram poslala fotku srdce z kamene, což si spousta fanoušků série vyložila jako jasný spoiler k finálnímu dílu.

stoneheart

V pondělí ale bylo jasné, že si Lena z fanoušků jenom tropí šašky, protože spoiler, spoiler, spoiler. Celé to Lena zpečetila, když se objevila v Late Show Jimmyho Kimmela v tričku, na kterém měla srdce a v něm nápis „I’m not sorry“.

lena

To nejlepší ale proběhlo v samostatném rozhovoru s Jimmym, kdy Lena mohla naplno vypustit svojí vnitřní Cersei. Jimmy totiž připravil drinking (wine) game ve stylu Hry o trůny. S jakými urážkami se Jimmy s Lenou vytasili, se můžete kouknout v tomto klipu.

httpv://youtu.be/7ngj2_Xjjsw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také