„Kronikář“ Josh Trank natočí další spin-off k nové trilogii Star Wars

Přečtěte si

Autor

Teprve děvetadvacetiletý režisérský nováček Josh Trank podepsal smlouvu s Lucasfilm a Disney o natočení filmu z prostředí Hvězdných válek, který bude ale stát mimo nově ohlášenou trilogii VII – IX. Na první lákavou nabídku ponořit se do světa Star Wars kývl před dvěma týdny jiný hollywoodský začátečník Gareth Edwards, když naplnil producentům kapsy oživením Godzilly.

Josh Trank
Josh Trank

Trank zaujal neotřelým superhrdinským debutem Kronika ve stylu found-footage, kdy tento žánr ještě nebyl tak nenáviděný a po komerčním úspěchu mu na stole přistála nabídka oživit Fantastickou čtyřku. Příležitost režírovát snad nejikoničtější sci-fi všech dob okomentoval: „Kouzlo starwarovského univerza definovalo celé moje dětství. Příležitost podílet se dál na tomto zážitku pro příští generace je největší sen ze všech.“

O čem by spin-off k nové trilogii měl být je prozatím přísně drženo pod pokličkou. Je-li Josh Trank vhodnou volbou si můžete udělat názor sami třeba podle amatérského fan videa Stabbing at Leia´s, které natočil v roce 2007.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také