Festival Fantazie přivítá zajímavé hosty

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Již 19. ročník populárního Festivalu Fantazie začne už tento pátek. Největší setkání fanoušků popkultury, zejména sci-fi, fantasy a hororu v hrách, filmech, seriálech, komiksech či knihách se uskuteční v Chotěboři od 27. června do 6. července a vy se můžete těšit na mnoho zajímavých hostů.

Festival Fantazie
Festival Fantazie

Mezi hlavními jmény uveďme například Garyho Jonese, kterého si jistě všichni vybavíme díky jeho nezapomenutelné roli v seriálu Hvězdná brána, kde ztvárnil seržanta Waltera Harrimana. Na Festivalu Fantazie bude tento Velšan k vidění mezi dny 30. června až 2. července. Další herečkou ze stejného universa, která se v Chotěboři objeví, bude Kanaďanka Jennifer Spence – dr. Lisa Parková ze seriálu Hvězdná brána: Hluboký vesmír. Odborným okem bude na celou akci dohlížet například popularizátor kosmonautiky Dušan Majer.

Gary Jones
Gary Jones
Jennifer Spence
Jennifer Spence

Festival Fantazie sdružuje všemožné fantasy a sci-fi příběhy od Doctora Who, přes Game of Thrones až po Star Trek. Na své si přijdou všichni nadšenci těchto fiktivních světů a pořadatelé jistě doufají, že se jim povede překonat velmi povedený loňský ročník.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také