Eva Green se vyjádřila k zakázanému plakátu Sin City

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Minulý týden vzbudila velkou vlnu zájmu zpráva, že bylo zakázáno veřejné vyvěšování plakátů k filmu Sin City 2: Ženská, pro kterou se zabíjí s fotografií Evy Green. Proč? Pohoršení by podle všeho způsobila hereččina bradavka rýsující se pod županem. Sama Eva Green se nyní k tomuto tématu vyjádřila.

„Proboha, slyšela jsem o tom. Zdá si mi to poněkud divné. Vypadá to, jako by se jednalo pouze o publicitu – mnoho povyku pro nic. Ve filmovém průmyslu je mnohem víc násilí a tohle je hodně mírné. Na tom plakátu nejsem opravdu nahá.“

temp4952
Zakázaný plakát

Nahá na něm opravdu není, i když by si to drtivá většina fanoušků přála. Eva Green se před kamerou rozhodně nestydí, jak ukázala například v posledním snímku 300: Vzestup říše. Jako Evropance jí ovšem jednoduše nejsou vlastní puritánské názory Americké filmové asociace. Například v zemi, kde nám vtip dne deníky servírují pro jistotu s obrázkem nahé ženy, je tento skandál poněkud nepochopitelný.

„Připadá mi to velmi sexy. Je to hezké. Ale pokud to lidi šokuje, nevím, co s tím dělat. Nechci nikoho naštvat. Nechci, aby mě lidé viděli jako femme fatale, nebo mě nějak škatulkovali. Doufám, že lidé mají dostatek představivosti,“ řekla ještě k plakátu herečka.

Tato kauza určitě zvedla povědomí o blížícím se snímku, kariéru Evy Green rozhodně nijak neohrozí, dokonce ještě zvýší její vnímání jako sex symbolu.

Film v režii Roberta Rodrigueze a Franka Millera vchází do kin 21. července 2014. V hlavních rolích komiksové adaptace Mickey Rourke, Rosario Dawson, Eva Green, Jessica Alba, Jamie Chung, Jaime King, Clive Owen, Dennis Haysbert, Alexa Vega, Joseph Gordon-Levitt, Josh Brolin, Ray Liotta, Juno Temple, Bruce Willis, Lady Gaga a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také