Bude Robert Pattinson nový Indiana Jones?

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Harrison Ford je podle studia na roli moc starý, navíc se bude plně věnovat přípravám na Star Wars VII. Tak proč nezvolit někoho, kdo by slavnou postavu naprosto odcizil fanouškům a celý reboot zabil ještě před jeho vznikem? To si nejspíš řekli u Walta Disneyho a na vrchol možných herců umístili Roberta Pattinsona.

Robert Pattinson utíká, zatím bez ikonického klobouku
Robert Pattinson utíká, zatím bez ikonického klobouku

Možná Vás to překvapí, ale my v redakci jsme pro. Ale jen kdyby se jednalo o krátký film, ve kterém by si Indiana Jones uvědomil, že existují třpytící se upíři a řekl si, že na to opravdu nemá, načež by spáchal sebevraždu.

Pattinson se snaží vymanit z role upíra Edwarda, jenže jeho další snímky nedosahují velkých ohlasů mezi kritiky ani mezi fanoušky. Velké naděje se vkládaly do romantického dramatu Miláček, ovšem i ten posbíral hodně rozporuplné reakce. Franchise Indiana Jonese by ho mohl přinést opět na vrchol. U většiny filmových fanoušků již nemá po Stmívání co ztratit a fanynky této série by sály jistě naplnily.

„Disney hledá dlouhodobou možnost pro roli Indiana Jonese. Cítí, že série má velký potenciál na mnoha frontách, od filmů po hry a další předměty, které by mohly přinést ještě větší zisky než samotné snímky. Rob je na vrcholu seznamu, protože ukázal své herectví mimo Twilight ságu. Ale konkurence bude velká,“ to řekl nejmenovaný zaměstnanec studií Disney. K takové zprávě by se asi jmenovitě přihlásil málokdo.

O novém snímku s oblíbeným hrdinou, se kterým byl dříve spojován Bradley Cooper, se toho ví opravdu málo. Tím pádem se ještě (snad) objeví spousta dalších jmen. Pokud se ovšem role opravdu chopí Pattinson, na Bena Afflecka jako Batmana se nejspíš fanoušci budou ještě těšit.

Aktualizace: Zvěsti o obsazení Roberta Pattinsona do role legendárního archeologa byly vyvráceny!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také