Bond 24 nabírá zpoždění

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

O dalším filmu s agentem 007 jsme nějakou dobu neslyšeli. V době předávání Oscarů se hodně hovořilo o tom, kdo získá roli hlavního záporáka, velkým favoritem byl Chiwetel Ejiofor z vítězného 12 let v řetězech. Nyní přichází nemilá zpráva v podobě zpoždění celého natáčení.

bond-24
Daniel Craig při natáčení Skyfall

Důvodem je úprava již vzniklého scénáře. K tvůrcům byli pozváni Neal Purvis a Robert Wade – scénáristé již pěti snímků s Jamesem Bondem. Účelem jejich návštěvy byla dohoda o spolupráci. Konkrétně se jedná o úpravy dialogů mezi samotným Bondem a M. v podání Ralpha Fiennese a také mezi 007 a slečnou Moneypenny.

Z důvodu těchto úprav se natáčení posouvá z původně plánovaného října na prosinec letošního roku. V hlavní roli se opět objeví Daniel Craig a kromě zmiňovaného Ralpha Fiennese uvidíme také Naomie Harris nebo Bena Whishawa. Režie se již podruhé v řadě ujme Sam Mendes, producenty snímku jsou Barbara Broccoli a Michael G. Wilson.

24. snímek s Bondovým dobrodružstvím stále nemá oficiální název, ale datum premiéry má zarezervované na 6. listopadu 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také