Ant-Man konečně našel režiséra!

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

A je jím Peyton Reed. Režisér má v poslední době na svědomí hlavně romantické komedie Kašlu na lásku, Rozchod a nebo zdařilou podívanou Yes Man. Projekt od Marvelu navíc na palubu přibral také Adama McKaye, který se bude podílet na scénáři.

"The Break Up" Los Angeles Premiere - Arrivals
Peyton Reed se ujme filmového Ant-Mana

Po odstoupení Edgara Wrighta (více zde) byl právě Adam McKay osloven jako jeho nástupce, ovšem téměř vzápětí odmítl. I tak se ale s Marvelem dohodl a připojí se k týmu scénáristů. V této oblasti má bohaté zkušenosti, jelikož si psal spolu s Willem Ferrellem scnénáře ke všem společným snímkům, například Zprávař: Příběh Rona Burgundyho, Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec nebo Bratři z donucení. Jak se tedy osvědčí u poměrně odlišného materiálu uvidíme až u Ant-Mana.

Studio také vydalo oficiální synopsi snímku: „Vyzbrojen úžasnou schopností zmenšit své rozměry, ale zvýšit svou sílu, musí Scott Lang pomoci svému hrdinovi a mentorovi Dr. Hanku Pymovi chránit tajemství svého obleku Ant-Mana před hrozbami nové generace. Přes zdánlivě nepřekonatelné překážky musí Pym a Lang naplánovat loupež, která zachrání svět.“

V hlavních rolích se představí hrdina bromance filmů Paul Rudd jako Scott Lang a Michael Douglas jako Dr. Hank Pym. K žádné změně v hereckém obsazení by ani po výměně režiséra dojít nemělo. Premiéra se díky rychlému přeobsazení režisérského postu nemění, zůstává 17. července 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také