Zapomeňte na Supermana, přichází Bananaman!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Superhrdina může být kdokoliv. Ať už je to playboy milionář, jediný přeživší z planety nám vzdálené miliony světelných let nebo na první pohled téměř obyčejné dítě s velkou zálibou v pojídání banánů – Bananaman. Britský komiks, který poprvé zavítal mezi literaturu v roce 1980 a o tři roky i na televizní obrazovky ve stejnojmenném seriálu, skutečně zavítá na filmová plátna. A poměrně již brzy.

Zapomeňte i na špenát, banány jsou lepší!
Zapomeňte i na špenát, banány jsou lepší!

O samotném filmovém dobrodružství však prozatím nevíme zhola nic. Elstree Studios, které filmovému světu dalo jméno jako Steven Spielberg, zatím neprozradilo nikoho, kdo slavnou a poměrně úsměvnou záležitost bude mít na starost. O víkendu jsme se ale dočkali prvního plakátu, který výrobu filmu opravdu potvrzuje a přichází s rokem premiéry 2015.

První oficiální teaser plakát k Bananamanovi
První oficiální teaser plakát k Bananamanovi

Ptáte se, kdo vůbec je Bananaman? Jmenuje se Eric, narodil se na Měsíci a v mnohém připomíná Supermanův příběh. Na naši planetu přicestoval jako malé dítě, jeho slabinou jsou shnilé banány a rovněž si vybudoval svou pevnost na severním pólu (z obřího banánovníku). V seriálu se navíc setkal i s vlastní sestrou Margaret, vlastně Bananagirl. Jejich síla pak pramení jednoduše ze snězených banánů, protože půlměsíc z pohledu Země připomíná právě tuto tropickou pochoutku.

Pro lepší pochopení Bananamana se můžete podívat na první epizodu seriálu z roku 1983.

httpv://youtu.be/SzR5-_Tg48Y

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také