Zac Efron v Marvel Cinematic Universe?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Fanynky Muzikálu ze střední a Znovu 17 mají plakáty Zaca Efrona vylepené po pokojích a není den, kdy by se na ně nepodívaly. Teď si možná Zaca Efrona budou na zdi pokojů lepit i fanoušci komiksových postav. Tento herec je spojován s tím, že by se mohl stát členem Marvel Cinematic Universe. Nevěříte? 

Spojení Zaca Efrona a Marvelu? Je to možné!
Spojení Zaca Efrona a Marvelu? Je to možné!

Zac Efron se snaží, aby si ho lidé nepamatovali pouze jako „toho roztomilého a krásného kluka“ z Muzikálu ze střední, ale jako talentovaného herce, čímž on doopravdy je. Proto se poslední dobou upisuje k projektům, které mu k tomuto cíli mají dopomoci, ať už je to film (Ne)zadaní nebo komedie Sousedi. Ti v amerických kinech zaznamenali obrovský úspěch a určitě budou patřit mezi nejlepší komedie roku. No a díky těmto filmům si tohoto herce všímají studia více a více.

Internetem kolují zvěsti, že by Zaca Efrona rádi uvítali u Marvelu. Zatím se přesně neví, co by po něm chtěli, ale to by nebyl internet, aby se nevyrojilo několik návrhů. Jeden z těch nejvíce pravděpodobnějších je ten, že by měl ztvárnit postavu Daredevila, kterého se dočkáme v seriálu na Netflixu během roku 2015. Pokud se podíváte na fotku níže, Efron má podobu Matta Murdocka a já bych se osobně vůbec nedivil, kdyby si ho zahrál.

Já tam tedy tu podobu docela vidím. Co vy?
Já tam tedy tu podobu docela vidím. Co vy?

Co na to říkáte? Je tu ta možnost, že Marvel sáhne po Efronovi? Pokud ano, zahraje si Daredevila nebo dostane jinou roli? Nechme se překvapit. U Marvelu se pořád něco děje a tak si myslím, že nejbližší měsíce nám napoví.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také