X-Men: Budoucí minulost – Klip z Amazing Spider-Mana 2

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Studio 20th Century Fox nás opravdu zásobuje. Za poslední měsíc jsme z nových X-Menů viděli nejrůznější scény, TV spoty a trailery téměř den co den. No a dnešek není výjimkou.

V nové scéně z filmu můžete vidět v hlavní roli Mystique v podání Jennifer Lawrence
V nové scéně z filmu můžete vidět v hlavní roli Mystique v podání Jennifer Lawrence

Klip, který jsme měli možnost vidět v titulcích druhého Amazing Spider-Mana, začíná zlehka. Když se ale na scéně objeví Mystique (vlastně tam byla celou dobu), vše se tak trochu zvrtne a mutanti bojují proti sobě.

Zmutovaným hrdinům X-Men hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba ještě reálnější než kdy jindy. Jediná cesta ke spasení vede přes minulost, na samý začátek řetězce událostí, které stávající nebezpečí vyvolaly. K bytostem s výjimečnými schopnostmi se vrací režisér Bryan Singer, strůjce jejich mimořádného úspěchu. Spolu s ním ve filmu X-Men: Budoucí minulost přichází i nejvíc mutantů v historii této ságy. Díky tomu, že se film odehrává ve dvou časových rovinách, objeví se v něm hned dvě podoby vůdce „hodných“ X-Men, profesora Xaviera (Patrick Stewart, James MacAvoy) a jeho protivníka Magneta (Ian McKellen, Michael Fassbender). Pouze Wolverine (Hugh Jackman) zůstává stále stejný díky schopnosti nestárnout a bleskurychle se uzdravovat. Právě on proto dostane zdánlivě šílený úkol, vrátit se v čase a zabránit tomu, aby se z bývalých přátel stali soupeři na život a na smrt. Jedině spolu totiž mohou v budoucnosti čelit síle, která předčí i jejich unikátní schopnosti.

Snímek X-Men: Budoucí minulost režíruje Bryan Singer. V hlavních rolích Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Jason Flemyng, Ian McKellen, Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Ellen Page, Peter Dinklage, Halle Berry, Shawn Ashmore a další.

httpv://www.youtube.com/watch?v=wl0SAHOjcYQ

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také