Trailer #3: Na hraně zítřka (2014) – Dorazila finální upoutávka!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na hraně zítřka je skvělý film, o čemž by vás měla přesvědčit i naše recenze, která dorazí někdy v příštím týdnu. Než se tak stane, můžeme si čekání na film a jeho oficiální příchod do kin zkrátit třeba finálním trailerem. Ten s sebou přinesl další řadu explozí, menší ochutnávku vetřelců a názornou ukázku toho, co Tom Cruise prožívá těsně po své smrti. Moc novinek ale nečekejte.

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti. Mimikové, mimozemská rasa připomínající včelí kolonii, vytrvale útočí na Zemi, obracejí velká města v hromadu trosek a zanechávají za sebou miliony lidských obětí. Podplukovník Bill Cage (Tom Cruise), který nikdy nebyl v žádné bitvě, je bez cirátů degradován a s nulovým výcvikem a mizernou výzbrojí poslán splnit úkol, který není ničím jiným než sebevražednou misí. Během několika minut je zabit, předtím se mu však podaří zneškodnit Alphu. Ač se to zdá nemožné, procitne opět na začátku toho samého pekelného dne a je nucen znovu bojovat a zemřít… a tak stále dokola. Přímý fyzický kontakt s mimozemšťanem způsobil, že se dostal do časové smyčky a je tak odsouzen prožívat nelítostnou bitvu znovu a znovu. S každým dalším pokusem se však zvyšuje jeho odolnost a pohotovost a své rostoucí schopnosti dokáže v boji s Mimiky lépe využívat. Po jeho boku bojuje členka speciálních jednotek Rita Vrataski (Emily Blunt), která zlikvidovala víc Mimiků než kterýkoliv jiný bojovník na Zemi. Každá další bitva je pro Cagea a Ritu příležitostí najít způsob, jak mimozemské vetřelce porazit a Zemi zachránit.

Na hraně zítřka (Edge of Tomorrow) v režii Douga Limana (Jumper, Agent bez minulosti) vchází do kin 5. června 2014. V hlavních rolích Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Jeremy Piven, Lara Pulver, Charlotte Riley, Jonas Armstrong, Marianne Jean-Baptiste a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také