Trailer #2: Lucy (2014) – Scarlett je zpět v plné síle, doslova!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

První trailer na film Lucy, se Scarlett Johansson, nás dostatečně navnadil a po měsíci jsme zpět s něčím novým! Další trailer, více Scarlett a dvě a půl minuty akce. No teď už jen můžeme odpočítávat dny do premiéry, která je 7. srpna 2014!

Koho navnadila Scarlett v Captain America: Winter Soldier, měl by zamířit do kin na Lucy.
Koho navnadila Scarlett v Captain America: Winter Soldier, měl by zamířit do kin na Lucy.

V novém traileru se dočkáme pár nových scén, ale rozhodně je lépe udělán. Celý sled událostí jde pěkně po sobě a tak lze krásně pochopit o čem film bude. Ve zkratce: Chytnou holku, udělají z ní (nedobrovolně) pašeráka drog, které pašuje v těle. Bohužel se ale látka dostane do jejího oběhového systému. Díky této droze dokáže Lucy naplno využívat svojí mozkovou kapacitu a má i nějaké ty superschopnosti, takže je takřka nepřemožitelná. No a bude se chtít dozvědět, co to je, jak to ze sebe dostat a tak. Nic těžkého na přemýšlení.

Pokud Vám to v hlavě šrotuje a přemýšlíte, že téma odněkud znáte, nepletete se. Bradley Cooper ve filmu Všemocný má díky léku NZT podobné účinky na organismus jako Lucy. Téma je to ale zajímavé, tak proč si to nezopakovat s krásnou Scarlett v hlavní roli?

httpv://www.youtube.com/watch?v=RnKVv8Lp_xU

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také