Trailer #1: Gotham (2014) – První představení seriálu

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Nový seriál z produkce Foxu startuje již tento podzim. Nyní máme možnost podívat se na první trailer a ten rozhodně dokázal nalákat. Studio na tuto sérii hodně spoléhá a proto se můžeme těšit na precizní zpracování začátků Jamese Gordona.

Ben McKenzie na oficiálním promo plakátu
Ben McKenzie na oficiálním promo plakátu

Velkou výhodou seriálu je, že hrdinové i záporáci jsou všem dobře známí. Kromě komisaře Gordona se zde totiž objeví řada prověřených postav. Ovšem všechny ve svých začátcích. Tučňák zatím vypadá jako člověk, Hádankář dokáže zformulovat i oznamovací větu, Kočičí žena je zatím prostě žena a  plán Poison Ivy pokrýt svět květinami je zatím v počátcích. Velkou část příběhu dostane Bruce Wayne, který se bude za pomoci Gordona zotavovat ze smrti rodičů.

Hlavní roli ztvární Ben McKenzie známý především z teen seriálu O.C., kterému budou sekundovat například Donald Longue, Jada Pinkett Smith nebo Robin Taylor. Seriál o počátcích Gothamu, jak ho známe, startuje na začátku podzimní seriálové sezony 2014.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0d1zpt6k5OI

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak to vypadá výborně! Je dobře, že se svět Batmana rozroste tímto způsobem. Ben McKenzie jako komisař Gordon se mi líbí, ale ještě více jsem nadšený z nového Tučňáka 😀 Držím palce 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také