Strážci Galaxie: Boží ochutnávka z nového traileru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pondělí se „nečekaně“ ponese ve znamení Marvelu. Na komiksové adaptace nejbohatší filmové studio současnosti plánuje totiž 19. května vypustit druhou upoutávku k očekávané týmovce Strážci Galaxie. Než se jí dočkáme, můžeme alespoň ochutnat její menší část. Dnes tedy pro vás máme půl minutové preview traileru plné dosud neviděných záběrů. A je to docela síla!

Chris Pratt je Star-Lord!
Chris Pratt je Star-Lord!

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) v režii Jamese Gunna dorazí do kin 31. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/wN10QltBBtE

Aktualizace – Další trailer na trailer je stejně zábavný jako ten první. A navíc jedna stylová hláška od Rocket Raccoona ;-).

httpv://www.youtube.com/watch?v=YPQytdtyeRw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také