Strážci Galaxie: Boží ochutnávka z nového traileru

Pondělí se „nečekaně“ ponese ve znamení Marvelu. Na komiksové adaptace nejbohatší filmové studio současnosti plánuje totiž 19. května vypustit druhou upoutávku k očekávané týmovce Strážci Galaxie. Než se jí dočkáme, můžeme alespoň ochutnat její menší část. Dnes tedy pro vás máme půl minutové preview traileru plné dosud neviděných záběrů. A je to docela síla!

Chris Pratt je Star-Lord!
Chris Pratt je Star-Lord!

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) v režii Jamese Gunna dorazí do kin 31. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/wN10QltBBtE

Aktualizace – Další trailer na trailer je stejně zábavný jako ten první. A navíc jedna stylová hláška od Rocket Raccoona ;-).

httpv://www.youtube.com/watch?v=YPQytdtyeRw