Režisér Godzilly má v plánu celou trilogii, natočí i film ze světa Star Wars

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Režisér Gareth Edwards má o své budoucnosti rozhodnuto. Po brzkém komerčních úspěchu nové Godzilly se o talentovaném filmovém tvůrci dočítáme na každém rohu a nejinak tomu bude v nadcházejících letech. Godzilla v kinech trhá rekordy a tak jsme ani nebyli překvapeni, když nám bylo prozrazeno, že již začaly práce na samotném pokračování. Otázkou jen bylo, kdo se ujme režie. Výkonný ředitel Legendary Pictures, Thomas Tull, nám však tuto záhadu objasnil.

Godzilla: Gareth Edwars a Bryan Cranston
Godzilla: Gareth Edwars a Bryan Cranston

Moc velké překvapení to opravdu není. Plánované pokračování Godzilly zrežíruje opět Gareth Edwards, nejdříve ale v roce 2018. Filmový server Hollywood Reporter navíc přišel s důležitou novinkou. Godzilla se totiž dočká celé trilogie, pod všemi třemi filmy je prý navíc podepsaný Gareth Edwards. Tímto ale u britského režiséra nekončíme. Podle slov Thomase Tulla je tu nadále jeden tajemný projekt, který Edwardse vezme do předaleké galaxie.

Ještě před dvojkou Godzilly se Gareth Edwards chopí spin-offu ze světa Star Wars. Ve hře jsou možná sólovky Hana Sola a Boba Fetta, o kterých víme delší dobu. Je tu však jeden háček. Scénáře ke zmiňovaným filmům píší Lawrence Kasdan a Simon Kinberg, zatímco podle Lucasfilmu má v rukách spin-off pro rok 2016 Garry Whitta (Kniha přežití, Po zániku Země). Disney ale zatím o rozšířujících filmech nadále mlčí a spíše se zaměřuje na současnou Epizodu VII. Jakého filmu se nakonec Gareth Edwards chopí, to ukáže teprve čas.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také